Hakkımızda

International Business School’un profesyoneller ve üniversite öğrencileri tarafından en çok tercih edilen kurumdur. Çünkü yönetici perspektifli sertifika programları deneyimi sunar, başarılı bir kariyer için yetkinliğinizi ve bakış açınızı üst düzeye çıkartırız. Size Saygın bir sertifika programı ve uluslararası geçerli bir sertifika sunarız.

BusinessBanner1

International Business School olarak sertifika programlarımız dünyanın en saygın eğitimleri arasında gösterilmektedir. Bu saygınlık ülkemizde ve dünyanın çeşitli yerlerinden yoğun talep almamıza neden oluyor. Sertifika programlarımıza başta İstanbul olmak üzere ülkemizde ki büyük ilginin yanında İngiltere, Almanya, İsviçre,Fransa, Azerbaycan, Rusya’dan katılım şeklinde yansımaktadır. Ayrıca kurumumuz İstanbul merkezli olmasına rağmen İzmir, Bursa, Ankara, Kocaeli, Zonguldak, Antalya, Sivas, Trabzon ve Gaziantep’ten katılımcılarında öncelikli tercihidir. Global kalite, değerli bilgi ve deneyim peşinde olan katılımcıların merkezi haline geldi.
Sürekli gelişim felsefemizle kurumsal ve kişisel gelişim eğitim alanlarında isim yapmış bir çok kurumla ortak çalışırız. Sertifika Programlarımızda, çalışanların kariyer hedefleri doğrultusunda kurumsal eğitim verirken, halen öğrenci olan veya farklı bir branşta çalışmaya başlayan kişilere de mesleki tecrübe kazandıran programlar sunarız.
Ozan Demir yönetimindeki International Business School, sertifika programlarıyla mutlu ve başarılı bir kariyere ulaşmanızı sağlar.

Misyon
Evrensel boyutta bilgi edinilmesini sağlamak, bu bilgiyle bilim ufkunu genişletmek, çağdaş bilimsel, edebi bir estetik bakış açısı olan ve kültürel birikimin egemen olmasını sağlayacak toplumun gelişmesini katkıda bulunacak yaratıcı, düşünebilen insanlar yetiştirmektir. Bunları uygularken de kurumumuzu çağın hep bir adım ötesinde tutabilmek için dünyada ki gelişmeleri daima takip etmek ve anında Türkiye de uygulamaktır.

Vizyon
Gelişmiş, çağa uygun öğretim modellerini benimsemek , buna göre Yabancı dil eğitimini, Mesleki diploma ve Sertfika eğitimleri ile sınavlarını uygulamak. Gerektiğinde uluslar arası kaynaklardan yararlanarak öğretim modelini geliştirmek ve bu gelişimi her koşulda eğitim kalitesinden ödün vermeden uygulamak.

International Business School ve ibs isimleriyle Business School İstanbul merkezli olarak faaliyet göstermektedir.

Business School Lider