Danışman Yetiştirme Sertifika Programı

Pazarlama ve Marka Disiplinlerini Bir Arada Kullanan Profesyoneller Arasında Yerinizi Alın! 

Marka ve pazarlama danışmanlığına bütüncül ve disiplinler arası bir yaklaşım. Farklı uzmanlıkları Markalar için bir arada kullanma yetkinliği. Stratejik yaklaşımlar ve uygulamalar, marka değeri arttırma çalışmaları, üst düzey yaşam ve kazanç olanakları Business School’da.
Danışman yetiştirme programı ayda yalnızca 2 katılımcının kabul edildiği ve mezunlarının büyük başarılar yakaladığı çok özel bir program.
BusinessBanner1

MODÜLLER
KİMLER KATILMALI
PROGRAM TAKVİMİ

Modül-1
Pazarlama İletişimi / Ürün Yönetimi (Uygulamalı Strateji Çalışmalı)
Ürün yönetimi, pazarlama karması ve pazarlama süreçleri üzerine yoğunlaşan modüldür. Katılımcı bir pazarlama profesyonellinin sahip olması gereken tüm becerileri kazanır. Ayrıca pazarlama iletişimi ile marka yönetimi ve satış stratejilerini bir arada kullanmaya hazır hale gelir.

Modül-2
Stratejik Marka Yönetimi (Uygulamalı Strateji Çalışmalı)
Kişisel marka, kurumsal marka, stratejik marka ve lüks marka yönetimi konularına yoğunlaşan modüldür. Katılımcı marka yönetimi konusunda profesyonel seviyeye çıkar. Uluslararası markalarda dahil olmak üzere tüm markalar için çalışabilir.

Modül-3
Kurumsal Satış Stratejisi (Uygulamalı Strateji Çalışmalı)
Pazarlama ve marka alanınıda yetkinlik kazanan kişi, markası için satış stratejileri oluşturmaya bu aşamada hakim olur. Satış stratejisini oluşturmayı ve devamı olarak satış ekibini yönlendirmeyi sağlar. Katılımcı global satış stratejisti olarak modülü tamamlar.

Modül-4
Global Danışmanlık Teknikleri (Uygulamalı Strateji Çalışmalı)
Katılımcı uluslararası piyasaların ihtiyaç duyduğu danışmanlık tekniklerini bu modülde öğrenir. Pazarlama ve Marka yönetim süreçlerinde edindiği uzmanlığı, global danışmanlık teknikleriyle birleştirerek Marka Danışmanı olma hakkı kazanır.

Modül-5
Bitirme Projesi
Marka danışmanlığına adım atan katılımcı uluslar arası sertifikamıza sahip olmak için bitirme projesi gerçekleştirmek zorundadır. Gerçek vaka örnekleriyle yapılan bitirme projesi sonrası sertifikasını alarak resmi olarak Marka Danışmanı unvanına sahip olur.

· Pazarlama Uzmanı Olacaklar
· Uluslar Arası Sertifika İstiyenler
· Kendini Geliştirmek İsteyenler
· Üst ve Orta Düzey Yöneticiler

Grup: Hafta Sonu
27 Ekim 2019 Cumartesi – Pazar
10.00 – 13.00
Kontenjan Mevcut

Grup: Hafta İç
30 Ekim 2019 Salı – Perşembe
18.00 – 21.00
Kontenjan Mevcut